1. Home
  2. Znacky
  3. SENCO

SENCO

SENCO jako vysoce uznávaná a respektovaná značka ve svetě upevňovací technologie vyrábí širokou škálu pneumatických, eletrických, plynových a bateriových přístrojů a širokou škálu spojovacích prvků v pásech. Sortiment SENCO zahrňuje známé systémy šroubování zastoupené šroubováky DuraSpin a jedinečné akumulátorové pneumatické hřebíkovačky Fusion. S enco je značka společnosti KYOCERA SENCO a protukty této značky prodávají důvěryhodní distributoři a prodejci z celého světa

Přinášením inovativních upevňovacích řešení, které ulehčují těžkou práci, pomáhají přístroje a spojovací prvky SENCO generacím profesionálům udělat práci správně, eleftivně a včas. Na pracovištich po celém světě přispívají spojovací prvky s nástroje SENCO k produktivitě a úspěchu odborníků.

Víc jako 80% všech spojovacích materiálů SENCO je vyrobených ve výrobě Cincinnati Fastener Manufacturing. Každý upevńovací systém SENCO je navrhnutý tak, aby poskytoval vynikající výsledky a maximalizoval produktivitu.Ikonické šroubovací systémy DuraSpin od společnosti SENCO zaručují vynikající rychlost, výkon a efektivitu. Pásové šroubováky s automatickým podáváním jsou k dispozici v tradičních verzích s kabelem, jako i v kompaktních verzích s 18-voltových litium-ionovými bateriemi s kapacitou 3Ah, které dokaží na jedno nabití zašroubovat 1200 až 1400 vrutů, v závislosti od délky vrutu a použitého materiálu.

 

Nástroje SENCO Fusion jsou vybavené jedinečnou bezdrátovou pneumatickou technologií, která zajišťuje okamžité výstřely bez doby náběhu, princip jako pneumatický nástroj a přitom nepotřebuje žádné hadice, kompresory ani plynové náplně.

Fusion F – 15 je jednim z nejlepších akumulátorových přístrojů na trhu díky svojí rychlé střelbě, stabilnímu výkonu při práci s jakýmkoliv materiálem a lehké konstrukci se štíhlou rukojetí.

Menu