Volné procovní místo

Podívej se na všechny volné pracovní místa v Kyocera Senco

Protože pracujeme v rychle se měnícím prostředí a vyvíjíme inovativní způsoby, jak uspokojit poptávku po upevňovacích řešeních, v EMEA neustále hledáme pozoruhodných lidí, kteří by se k nám připojili. Lidi, kteří jsou orientovaní na zákazníka, zvědaví, vášniví a nadšení, aby prozkoumali nápady a technologie, které formují naši společnost. Zní to jako o Vás, podívejte se na níže uvedená volná místa.

Stáže jsou důležitou součástí vzdělávání studentů a zapojení mladých lidí do naší organizace. Pomáhá to naší organizaci zůstat naladěnou na nový vývoj a (digitálně) technologie. Stáž ve společnosti Kyocera Senco pro to není neformální umístěním. Poskytuje Vám denní zapojení do skutečných projektů vybraných tak, aby zodpovídali Vašim zájmům a schopnostem. Neváhej nás kontaktovat a dozvíš se vice o aktuálních projektech, do kterých se můžeš zapojit.

Hledáte další příležitost, která momentálně není v seznamu?Otevřenou žádost můžete kdykoliv poslat na adresu HR@Kyocera-Senco.eu.

O Kyocera Senco

Společnost KYOCERA SENCO Česká Republika se specializuje na průmyslové spojovací řešení a zaměřuje se na vývoj inovativních přístrojů, spojovacích prostředků a příslušenství. Značka SENCO naplňuje očekávání zákazníků spokojené s jejich požadavkami na špičkové výrobky, které splňují nejvyšší standarty a schválení (ETA, CE, DIN, ICC). Společnost nabízí širokouškálu silových upevňovacích systémů, kotvící produkty a specifické průmyslové řešení.

Menu